فروشگاه آنبیک افتتاح شد

بعد از هفته ها تلاش مکاتبه سر انجام موفق شدیم مقداری روبیک با قیمت مناسب برای کیوبرای عزیز کشورمان از چین وارد کنیم. همزمان با افتتاح فروشگاه آنبیک قیمت روبیک تخصصی در ایران 80 درصد کاهش یافت. از ما حمایت کنید تا دیگر هیچ وقت قیمت ها بالا نرود. به امید روزی که قیمت روبیک در ایران و خارح برابر باشید و کیوبرای ایران بتوانند محصولات مورد نیاز خود رو به راحتی تهیه کنند.

برای ورود به فروشگاه کلید کنید

محصولات فروشگاه بسیار تخصصی و حرفه ای هستند و اکثر قهرمانان روبیک در دنیا از این برند ها استفاده میکنند. محصولات وارد شده عبارتند از:

MF8 Square1 V2  –  MoYu 3×3 hualong  –  MoYu 4×4 AoSu

MoYu Skewb – MoYu 3x3x3 sticker – QJ timer V3

MoYu 5x5x5 huaChung – DaYan 2x2x2 Black –  DaYan 2x2x2 White

Dayan Pyraminx – Gan III 56mm BlackGan III 56mm White –  DaYan MegaMinx


ادامه مطلب

رکورد روبیک ایران شکسته شد

آقای سید محمد حسین فاطمی، روبیک باز شایسته ایرانی، در فینال مسابقه جهانی روبیک سال 2015 (World Rubik’s Cube Champion Ship 2015) موفق به ثبت رکورد میانگین 9.00 ثانیه شدند. این رکورد بهترین رکورد ایران تا کنون است. ایشون با این رکورد موفق به کسب مقام پنجم در این مسابقه شدند.

فیلم رکورد 9 ثانیه آقای فاطمی

مراسم اهدای جوایز پنج نفر اول. آقای فاطمی نفر پنجم

ایشون همچنین در روبیک 2در2 با میانگین 3.30 ثانیه موفق به کسب مقام سیزدهم و در روبیک مگامیکس با میانگین 1:11.01 نفر سیزدهم شدند.

برای دیدن تمام نتایج این مسابقه اینجا کلیک کنید.

این نتایج نشان میدهد که ایرانی ها نسبت به سال های گذشته پیشرفت چشم گیری داشته اند. به امید دیدن موفقیت های بعدی روبیک بازان ایرانی.


ادامه مطلب